Про Центр

Інформаційно-правовий центр „Наше право" - неприбуткова громадська організація, незалежний експертно-аналітичний центр, який створений і зареєстрований 20 липня 2000 року.

.

Основні напрями діяльності:

- громадський контроль (watchdog) та доступ до інформації;

- аналіз політики та нормотворення;

- місцева демократія, самоорганізація та децентралізація;

- судовий захист порушених прав і свобод;

- юридичне консультування;

- публічні обговорення та тренінги;

- конституційне судочинство.

.

Головний офіс Центру: 

тел./факс    e-mail: nashepravo@gmail.com

.

Сторінки НАШОГО ПРАВА  на facebook, twitter.


Звіт про діяльність та активності центру у 2013-2014 роках

.

Центр підтримує функціонування сайтів Громадський портал Львова www.gromada.lviv.ua, Пасажири про маршрутки www.marshrutka.net.ua та Конституційне звернення: практика та особливості www.constitutio.org.ua.

_________

Декларація засад діяльності центру: ми підтримуємо принципи демократії і цінності прав людини; ми проти подвійних стандартів у державній політиці; органи і посадові особи зобов'язані бути підзвітними перед суспільством; громадянське суспільство змусить владу стати підзвітною; підзвітність не має бути фасадною, а стати базовим принципом функціонування влади; громадський контроль - це не бутафорія, а ефективний механізм тиску на владу, забезпечення цієї підзвітності та відповідальності перед суспільством.

Ми проти профанації сутності громадянського суспільства. Ми не стоїмо у чергах за депутатськими мандатами, портфелями чи грантами. Ми не є членами жодних політичних партій чи політичних проектів.

_________

З грудня 2012 р. розпочав роботу Юридичний ресурсний центр сприяння розвитку органів самоорганізації населення.

Його створено на базі Інформаційно-правового центру "Наше право", Львівського юридичного товариства, Фундації імені Григорія Яхимовича, Колегії громадських експертів і консультантів  та Львівського обласного осередку ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення".

e-mail: nashepravo@gmail.comВсе про самоорганізацію населення в Україні